J2K110BJ225KA-T
- Manufacturer Part Number:
- J2K110BJ225KA-T
- Part of Description:
- CAP ARRAY 2.2UF 6.3V X5R 0504
- Capacitance :
- 2.2µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Size / Dimension :
- 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 6.3 V