U2K110CG680KB-T
- Manufacturer Part Number:
- U2K110CG680KB-T
- Part of Description:
- CAP ARRAY 68PF 50V NP0 0504
- Capacitance :
- 68pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Size / Dimension :
- 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 50 V