CKCM25X5R0J224M060AA
- Manufacturer Part Number:
- CKCM25X5R0J224M060AA
- Part of Description:
- CAP ARRAY 0.22UF 6.3V X5R 0504
- Capacitance :
- 0.22µF
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Size / Dimension :
- 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
- Temperature Coefficient :
- X5R
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 6.3 V