CKCA43X7R1H222M100AA
- Manufacturer Part Number:
- CKCA43X7R1H222M100AA
- Part of Description:
- CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 1206
- Capacitance :
- 2200pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.051" (1.30mm)
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- X7R
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 50 V