EZA-SCE220M
Manufacturer Part Number:
EZA-SCE220M
Manufacturer/Brand:
Panasonic - ATG
Part of Description:
CAP FEEDTHRU 22PF 25V 1608
Manufacturer :
Panasonic - ATG
Product Category :
Capacitor Networks, Arrays
Capacitance :
22pF
Circuit Type :
Bussed
Dielectric Material :
Height - Seated (Max) :
0.033" (0.85mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
4
Package / Case :
1608 (4021 Metric)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25 V