CAP-70/5/440
- Manufacturer Part Number:
- CAP-70/5/440
- Part of Description:
- CAP FILM 70UF/5UF 370-440V OVL
- Capacitance :
- 5µF, 70µF
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage - Rated :
- 440 V