CAP-55/4/440R
- Manufacturer Part Number:
- CAP-55/4/440R
- Part of Description:
- CAP FILM 55UF/4.0UF 370-440V RND
- Capacitance :
- 4µF, 55µF
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage - Rated :
- 440 V