CAP-40/7.5/440R
- Manufacturer Part Number:
- CAP-40/7.5/440R
- Part of Description:
- CAP FILM 40UF/7.5UF 370-440V RND
- Capacitance :
- 7.5µF, 40µF
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage - Rated :
- 440 V