CAP-40/1/440R
- Manufacturer Part Number:
- CAP-40/1/440R
- Part of Description:
- CAP FILM 40UF/1.0UF 370-440V RND
- Capacitance :
- 1µF, 40µF
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage - Rated :
- 440 V