CAP-30/15/440R
- Manufacturer Part Number:
- CAP-30/15/440R
- Part of Description:
- CAP FILM 30UF/15UF 370-440V RND
- Capacitance :
- 15µF, 30µF
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage - Rated :
- 440 V