CAP-35/3/440R
- Manufacturer Part Number:
- CAP-35/3/440R
- Part of Description:
- CAP FILM 35UF/3UF 370-440V RND
- Capacitance :
- 3µF, 35µF
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage - Rated :
- 440 V