CAP-25/5/440R
- Manufacturer Part Number:
- CAP-25/5/440R
- Part of Description:
- CAP FILM 25UF/5UF 370-440V RND
- Capacitance :
- 5µF, 25µF
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage - Rated :
- 440 V