W2A41A220KAT2A
- Manufacturer Part Number:
- W2A41A220KAT2A
- Part of Description:
- CAP ARRAY 22PF 100V NP0 0508
- Capacitance :
- 22pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.037" (0.95mm)
- Number of Capacitors :
- 4
- Size / Dimension :
- 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm)
- Temperature Coefficient :
- C0G, NP0
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 100 V