W3A45C103K4T2A
- Manufacturer Part Number:
- W3A45C103K4T2A
- Part of Description:
- CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0612
- Capacitance :
- 10000pF
- Height - Seated (Max) :
- 0.053" (1.35mm)
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- X7R
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 50 V