TV0404CT-50R0JN-91TR
- Manufacturer Part Number:
- TV0404CT-50R0JN-91TR
- Part of Description:
- DC - 60GHZ 250MW AL2O3 CHIP TERM
- Height - Seated (Max) :
- 0.025" (0.64mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 50 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
- Tolerance :
- ±5%