RG3216P-3303-B-T1
- Manufacturer Part Number:
- RG3216P-3303-B-T1
- Part of Description:
- RES SMD 330K OHM 0.1% 1/4W 1206
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 330 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- ±25ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%