CHF3737CNP500LX
- Manufacturer Part Number:
- CHF3737CNP500LX
- Part of Description:
- RES CHAS MNT 50 OHM 5% 40W
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- Power (Watts) :
- 40W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 50 Ohms
- Tolerance :
- ±5%