TE150B22RJ
Manufacturer Part Number:
TE150B22RJ
Part of Description:
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 150W
Operating Temperature :
-25°C ~ 225°C
Power (Watts) :
150W
Resistance :
22 Ohms
Size / Dimension :
1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm)
Temperature Coefficient :
±440ppm/°C
Tolerance :
±5%