GNR35ACZ
Manufacturer Part Number:
GNR35ACZ
Manufacturer/Brand:
Sensata-Crydom
Part of Description:
SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
Manufacturer :
Sensata-Crydom
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
35 A
Product Status :
Not For New Designs
Voltage - Input :
180 ~ 280VAC
Voltage - Load :
48 V ~ 600 V