SP852120
Manufacturer Part Number:
SP852120
Manufacturer/Brand:
Celduc Inc.
Manufacturer :
Celduc Inc.
Product Category :
Solid State Relays
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
12 A
Mounting Type :
Chassis Mount
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Termination Style :
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
12 V ~ 280 V