GNR25ACZH
Manufacturer Part Number:
GNR25ACZH
Manufacturer/Brand:
Crouzet
Part of Description:
SSR, GNR3, 3-PHASE, 25A
Manufacturer :
Crouzet
Circuit :
3PST-NO (3 Form A)
Load Current :
25 A
Product Status :
Active
Voltage - Input :
24 ~ 255VAC/DC
Voltage - Load :
24 V ~ 660 V