GNR20ACZH
Manufacturer Part Number:
GNR20ACZH
Manufacturer/Brand:
Crouzet
Part of Description:
SSR, GNR, SINGLE PHASE, DIN RAIL
Manufacturer :
Crouzet
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
20 A
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Product Status :
Active
Voltage - Input :
180 ~ 280VAC
Voltage - Load :
48 V ~ 660 V