EL240A5-12
Manufacturer Part Number:
EL240A5-12
Part of Description:
SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Load Current :
5 A
Termination Style :
Quick Connect - 0.187"/0.250"
Voltage - Input :
10 ~ 14VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 280 V