RV8S-L-D24-D6
- Manufacturer Part Number:
- RV8S-L-D24-D6
- Part of Description:
- SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
- Load Current :
- 3.5 A
- Output Type :
- DC
- Voltage - Input :
- 4.5 ~ 12VDC
- Voltage - Load :
- 0 V ~ 24 V