EL240A20-12
Manufacturer Part Number:
EL240A20-12
Part of Description:
SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V
Load Current :
20 A
Termination Style :
Quick Connect - 0.187"/0.250"
Voltage - Input :
10 ~ 14VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 280 V