RV8S-L-A240Z-A120
- Manufacturer Part Number:
- RV8S-L-A240Z-A120
- Part of Description:
- SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
- Load Current :
- 2 A
- Output Type :
- AC, Zero Cross
- Voltage - Input :
- 96 ~ 132VAC
- Voltage - Load :
- 24 V ~ 280 V