ASR-SV480D40ZW-L
Manufacturer Part Number:
ASR-SV480D40ZW-L
Load Current :
40 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 530 V