ASR-SV480A30ZY-L
Manufacturer Part Number:
ASR-SV480A30ZY-L
Load Current :
30 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Voltage - Input :
90 ~ 280VAC
Voltage - Load :
24 V ~ 530 V