ASR-SV240D30ZW-LM
Manufacturer Part Number:
ASR-SV240D30ZW-LM
Load Current :
30 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 280 V