ASR-SV240D20ZW-LM
- Manufacturer Part Number:
- ASR-SV240D20ZW-LM
- Load Current :
- 20 A
- Output Type :
- AC, Zero Cross
- Voltage - Input :
- 4 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 24 V ~ 280 V