ASR-SI600A60ZY-L
- Manufacturer Part Number:
- ASR-SI600A60ZY-L
- Part of Description:
- SINGLE PHASE PANEL MOUNTED AC TO
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 60 A
- Output Type :
- AC, Zero Cross
- Package / Case :
- Hockey Puck
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage - Input :
- 90 ~ 280VAC
- Voltage - Load :
- 48 V ~ 660 V