ASR-SI600D60ZW-L
Manufacturer Part Number:
ASR-SI600D60ZW-L
Part of Description:
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
60 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
Hockey Puck
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
48 V ~ 660 V