ASR-SI480D60ZW-LM
- Manufacturer Part Number:
- ASR-SI480D60ZW-LM
- Part of Description:
- SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 60 A
- Output Type :
- AC, Zero Cross
- Package / Case :
- Hockey Puck
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage - Input :
- 4 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 48 V ~ 530 V