ASR-SI480A25RY-LV
- Manufacturer Part Number:
- ASR-SI480A25RY-LV
- Manufacturer/Brand:
- Altran Magnetics, LLC
- Part of Description:
- SINGLE PHASE PANEL MOUNTED AC TO
- Manufacturer :
- Altran Magnetics, LLC
- Product Category :
- Solid State Relays
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 25 A
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- On-State Resistance (Max) :
- Output Type :
- AC
- Package / Case :
- Hockey Puck
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage - Input :
- 90 ~ 280VAC
- Voltage - Load :
- 48 V ~ 530 V