GNR25BCZ
Manufacturer Part Number:
GNR25BCZ
Manufacturer/Brand:
Sensata-Crydom
Part of Description:
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-600V
Manufacturer :
Sensata-Crydom
Circuit :
3PST-NO (3 Form A)
Load Current :
25 A
Product Status :
Active
Voltage - Input :
90 ~ 140VAC
Voltage - Load :
48 V ~ 600 V