CAB-24A-2B
- Manufacturer Part Number:
- CAB-24A-2B
- Part of Description:
- RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
- Coil Voltage :
- 24VAC
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 240VAC - Max