70M-IDC15
- Manufacturer Part Number:
- 70M-IDC15
- Manufacturer/Brand:
- Grayhill Inc.
- Part of Description:
- DC INPUT MODULE 3-32V
- Manufacturer :
- Grayhill Inc.
- Product Category :
- I/O Relay Modules
- Color :
- White
- Current - Input :
- 18 mA
- Current - Output :
- 10mA
- Features :
- Product Status :
- Active
- Style :
- Mini
- Turn Off Time :
- 0.40ms
- Turn On Time :
- 0.20ms
- Type :
- DC Input Module
- Voltage - Input :
- 3 ~ 32VDC
- Voltage - Output :
- 15VDC