70M-IDC24
- Manufacturer Part Number:
- 70M-IDC24
- Part of Description:
- DC INPUT MODULE 3-32V
- Color :
- White
- Current - Input :
- 18 mA
- Current - Output :
- 10mA
- Turn Off Time :
- 0.40ms
- Turn On Time :
- 0.20ms
- Type :
- DC Input Module
- Voltage - Input :
- 3 ~ 32VDC
- Voltage - Output :
- 24VDC