RIM-ODC24
- Manufacturer Part Number:
- RIM-ODC24
- Manufacturer/Brand:
- NTE Electronics, Inc
- Part of Description:
- DC OUTPUT MODULE 24V
- Manufacturer :
- NTE Electronics, Inc
- Product Category :
- I/O Relay Modules
- Color :
- Red
- Current - Input :
- 13 mA
- Current - Output :
- 50mA
- Features :
- Product Status :
- Active
- Style :
- Turn Off Time :
- Turn On Time :
- Type :
- DC Output Module
- Voltage - Input :
- 24VDC
- Voltage - Output :
- 60VAC