RIM-IDC24
- Manufacturer Part Number:
- RIM-IDC24
- Manufacturer/Brand:
- NTE Electronics, Inc
- Part of Description:
- DC INPUT MODULE 24V
- Manufacturer :
- NTE Electronics, Inc
- Product Category :
- I/O Relay Modules
- Color :
- White
- Current - Input :
- 34 mA
- Current - Output :
- 50mA
- Features :
- Product Status :
- Active
- Style :
- Turn Off Time :
- 1ms
- Turn On Time :
- 1ms
- Type :
- DC Input Module
- Voltage - Input :
- 5 ~ 28VDC
- Voltage - Output :
- 30VDC