70M-ODC15
- Manufacturer Part Number:
- 70M-ODC15
- Part of Description:
- DC OUTPUT MODULE 3A
- Color :
- Red
- Current - Input :
- 9 mA
- Current - Output :
- 3A
- Turn Off Time :
- 0.05ms
- Turn On Time :
- 0.02ms
- Type :
- DC Output Module
- Voltage - Input :
- 15VDC
- Voltage - Output :
- 3 ~ 60VDC