G3TA-ODX02S-12VDC
- Manufacturer Part Number:
- G3TA-ODX02S-12VDC
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation and Safety
- Part of Description:
- DC OUTPUT MODULE 2A
- Manufacturer :
- Omron Automation and Safety
- Product Category :
- I/O Relay Modules
- Color :
- Black
- Current - Input :
- Current - Output :
- 2A
- Features :
- Status LED(s)
- Product Status :
- Active
- Style :
- QC
- Turn Off Time :
- 2ms
- Turn On Time :
- 0.50ms
- Type :
- DC Output Module
- Voltage - Input :
- 12VDC
- Voltage - Output :
- 4 ~ 60VDC