70G-OAC24A
- Manufacturer Part Number:
- 70G-OAC24A
- Part of Description:
- AC OUTPUT MODULE 3.5A
- Color :
- Black
- Current - Input :
- 8 mA
- Current - Output :
- 3.5A
- Features :
- Hold Down Screw, Fused, Status LED(s)
- Product Status :
- Active
- Turn Off Time :
- 8.33ms
- Turn On Time :
- 8.33ms
- Type :
- AC Output Module
- Voltage - Input :
- 24VDC
- Voltage - Output :
- 24 ~ 280VAC