HAC60A150H-10
Manufacturer Part Number:
HAC60A150H-10
Part of Description:
SOLID STATE RELAY 600 V
Load Current :
150 A
Voltage - Input :
150 ~ 270VAC
Voltage - Load :
48 ~ 660V