HAC24B150-10
Manufacturer Part Number:
HAC24B150-10
Part of Description:
SOLID STATE RELAY 240 V
Load Current :
150 A
Voltage - Input :
90 ~ 140VAC
Voltage - Load :
24 ~ 280V