PW180KB4800N01
- Manufacturer Part Number:
- PW180KB4800N01
- Manufacturer/Brand:
- SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
- Part of Description:
- POE INJECTOR 15.4W 48V DESKTOP
- Manufacturer :
- Product Category :
- Power over Ethernet (PoE)
- Approval Agency :
- CE, cULus, EN, IEC
- Compliance :
- IEEE802.3af
- Current - Output :
- 350 mA
- Data Rate :
- 10/100 Mbps
- Efficiency :
- Features :
- OCP, SCP
- Mounting Type :
- Desktop
- Number of Ports :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Power (Watts) - Per Port :
- 15.4W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 3.98" L x 2.40" W x 1.35" H (101.0mm x 61.5mm x 34.2mm)
- Standard Number :
- Type :
- Midspan Injector
- Voltage - Input :
- 100 ~ 250 VAC
- Voltage - Output :
- 48V