ELG-100U-24A
Manufacturer Part Number:
ELG-100U-24A
Current - Output (Max) :
4A
Dimming :
Efficiency :
88%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
96 W
Size / Dimension :
6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
24V