USCO-150070FA
- Manufacturer Part Number:
- USCO-150070FA
- Part of Description:
- LED DRIVER
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Efficiency :
- 91%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 55°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP66, IP67
- Size / Dimension :
- 9.76" L x 2.68" W x 1.46" H (247.9mm x 68.1mm x 37.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 99VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 107 ~ 214 V