SLP-DUA025DAWW
- Manufacturer Part Number:
- SLP-DUA025DAWW
- Manufacturer/Brand:
- Samsung Semiconductor, Inc.
- Part of Description:
- LED DVR 2CH TUNABLE WHITE
- Manufacturer :
- Samsung Semiconductor, Inc.
- Product Category :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, cUL
- Current - Output (Max) :
- 1A
- Dimming :
- DALI
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Power (Watts) :
- 25 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 4.21" L x 3.01" W x 1.17" H (107.0mm x 76.4mm x 29.8mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Terminal Block
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 20 ~ 50V