PDA150B-S700G
- Manufacturer Part Number:
- PDA150B-S700G
- Part of Description:
- LED DRIVER CC AC/DC 0-210V .7A
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 150 W
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 9.49" L x 2.32" W x 1.54" H (241.0mm x 59.0mm x 39.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 277VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 120VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.242 kV
- Voltage - Output :
- 0 ~ 210V